Close

Najbardziej pożądane gry MMORPG w 2019 roku.

Gry MMO oraz MMORPG wciąż cieszą się sporą popularnością wśród graczy na całym świecie. Decydując się na wybór ulubionej gry MMORPG, trzeba zdawać sobie sprawę, że są one największymi zjadaczami czasu. Przyjrzyjmy się najciekawszym tytułom MMOPRG w 2019 roku.

World of Warcraft

Ta gra jest klasykiem. Gracze z całego świata spędzają przy niej wolne chwile od 14 lat. Twórcą tej produkcji jest renomowany Blizzard. Trzeba oddać im szacunek, za stworzenie niesamowitej, wręcz uzależniającej gry. Rozgrywka jest niesamowicie ciekawa i wciągająca. World of Warcraft ma sporą rzeszę fanów w różnych zakątkach świata. A Ty, grałeś kiedyś w tę grę? Jeśli nie, to koniecznie zagraj!

Black Desert Online

Grę wydało koreańskie studio Pearl Abyss. Wkraczając do gry masz wybór między dwiema nacjami: Królestwem Walencji oraz Republiką Calphaeon. Sporym atutem gry jest walka w czasie rzeczywistym. W tym aspekcie twórcy gry postawili na niesamowitą dynamikę.

Gild Wars 2

Pierwsza wersja tego tytułu pojawiła się na rynku w 2005 roku. Wobec tego gra ma bogatą tradycję. Można ją uznać również klasykiem. Następnie wydano drugą odsłonę. Gracze otrzymali pełny dostęp do świata, a także znaczący rozwój postaci. Do zalet Gild Wars 2 można na pewno zaliczyć piękną grafikę oraz udźwiękowienie. Zdecydowanie warto zagrać w Gild Wars 2.

Final Fantasy XIV

Kultowa wręcz pozycja na rynku gier MMORPG. Gra osadzona jest w klimatach fantasy. Rozgrywka jest niesamowicie wciągająca i niejeden gracz zarwał przez to niejedną noc. Final Fantasy XIV dostępny jest na wiele platform. Uniwersalność gry to spora zaleta. Gdy wejdziesz w świat Final Fantasy XIV, uważaj żeby się nie uzależnić.

Wymieniłem najciekawsze tytuły na rynku gier MMOPRG na rok 2019. Oczywiście wszystko zależy od gustów. Jeden woli strategie ekonomiczne, inny wojenne, jeszcze kolejny gracz postawi na symulatory (na przykład czołgów albo samolotów). Jednak w wyżej wymienione gry powinieneś zagrać i przekonać się jak fajnie można spędzić czas.

Dodaj komentarz

Leave a comment
scroll to top