Close

Białe ściany to przeszłość w aranżacji wnętrz

Nowoczesny wystrój wnętrz nieco narzucił nam konkretny wygląd pomieszczeń. Wszechobecna biel i szarości zaczynają powoli przytłaczać, a my powoli zaczynamy poszukiwać innych rozwiązań. Szczególnie w czasach, kiedy praca przenoszona jest z biura do domu i większość z nas pracuje w trybie home office lub trybie hybrydowym.

Zdalne biuro w domu i co dalej

Pracę zdalną zapewnią w głównej mierze pracodawca. Sprzęt komputerowy, ergonomiczne krzesło, czasami nawet biurko i podnóżek są w gestii naszego pracodawcy. Problem może pojawić się podczas telekonferencji, kiedy po włączeniu kamerek zapraszamy innych członków naszego zespołu, przełożonego lub kontrahenta do naszego domu, odkrywając jego pielesze. Nie każdy czuje się w takiej sytuacji komfortowo. Szczególnie, jak mieszkanie lub pokój nie są nasze, a jedynie wynajmujemy lokum na jakiś czas.

Szybki lifting przestrzeni

Najszybszym unowocześnieniem naszej przestrzeni będzie fototapeta. Tak naprawdę wystarczy odnowić w ten sposób jedną ścianę, a już jesteśmy w stanie uzyskać zamierzony efekt i tło do naszych wideokonferencji. W naszych mieszkaniach sprawdzą się fototapety pasujące do biura. Wśród współczesnych motywów wykorzystywanych w przestrzeniach biurowych wymienić możemy fotografie miast, nieba, stonowane, aczkolwiek inspirowane motywami roślinnymi. Na uwagę zasługują również fototapety przypominające elegancki mur lub w stylu ombre. Kolorystykę takiej tapety możemy skomponować dowolnie do posiadanych przez nas mebli oraz dodatków.

Ściana nie tylko do biura

Jeżeli jesteś właścicielem lokum, w którym wykonujesz pracę w trybie zdalnym, warto zastanowić się nas fototapetą, która nie tylko będzie sprawdzała się w wersji tła, ale jednocześnie będzie ozdobą całego mieszkania. Wybrana przez Ciebie może mieć bardzo indywidualny styl, szczególnie jeżeli jesteś ekstrawertykiem i lubisz emanować na zewnątrz nie tylko swoją osobowością, ale zarówno ubraniem, jak i wnętrzem mieszkania. Fototapeta będzie wisienką na torcie, więc nie zwlekaj. Praca zdalna z pewnością zagości u nas na dłużej.

Dodaj komentarz

Leave a comment
scroll to top