Close

Ekologiczne wypełniacze – żyj w zgodzie z naturą

W dobie pandemii bardzo dynamicznie rozwinęła się sprzedaż internetowa. Zakupy online były bowiem często jedyną formą zaopatrzenia się w produkty, które nie były dostępne stacjonarnie. Przekonać się do nich musieli nawet ich najwięksi przeciwnicy. Przez internet kupowano produkty spożywcze, odzież, chemię gospodarczą a także kosmetyki. Powód był oczywisty – obawa przed kontaktem z potencjalnymi nosicielami niebezpiecznego wirusa. Wielu z nas pozostało przy tej formie zakupów z przyzwyczajenia, wygody i oszczędności czasu. Przekonaliśmy się, że zakupy online są bezpieczne i w dużej mierze ułatwiają życie. Podczas gdy klienci codziennie klikają zamówienia, sprzedawcy muszą zadbać o to, aby sprzedawany towar był w pełni skompletowany i bezpiecznie zapakowany. Ważne jest bowiem, aby dotarł do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Jakie są najlepsze formy zabezpieczenia towaru przygotowanego do wysyłki i jak je zdobyć?

Wiórki papierowe – kolorowa ochrona

Bardzo ważne jest jak zapakujesz towar, który jest przeznaczony do wysyłki. Rynek polski oferuje wiele rodzajów wypełniaczy, które mają za zadanie zabezpieczyć produkty, aby nie uległy one uszkodzeniom. Jeśli chcesz zaskoczyć swojego klienta ciekawym i oryginalnym wypełnieniem ochronnym, wejdź na selglam.pl i sprawdź jak możesz w niebanalny sposób zadziwić klienta. Jeśli nie lubisz nudy i chcesz wprawić klienta w dobry nastrój, zamów kolorowe wiórki papierowe. Taki szczegół doda atrakcyjności sprzedawanemu produktowi i z pewnością wywoła uśmiech na twarzy klienta. Zapakowany z dbałością i z pomysłem zostawi po sobie dobre wrażenie. Oferowane przez nas wiórki papierowe dostępne są w dwóch wariantach  2 mm i 4 mm i w szerokiej gamie kolorystycznej. Swoje zastosowanie znajdują również podczas pakowania koszy podarunkowych, dodając im uroku i figlarności.

Ekologiczne wypełniacze – w trosce o planetę

Warto wiedzieć że oferowane przez nas wypełniacze, są w stu procentach ekologiczne. Zamawiając wiórki papierowe masz pewność, że dbasz o planetę. Klient również na pewno dostrzeże, że los naszej planety nie jest Ci obojętny. Takie z pozoru błahe detale mają wpływ na postrzeganie Twojej firmy na rynku. Nasze wypełniacze pomogą zyskać Ci opinie przedsiębiorstwa proekologicznego. Warto nadmienić, że ekologiczne wypełniacze mogą zostać wykorzystane wielokrotnie, co również przyczynia się do ochrony środowiska. Zastąp styropianowe wypełniacze oraz plastikowe folie bąbelkowe papierowymi wiórkami i promuj życie w zgodzie z naturą.

Dodaj komentarz

Leave a comment
scroll to top