Close

Miski wc bez kołnierza – Zwiększ poziom higieny!

Wybór optymalnego sanitariatu wbrew pozorom nie jest zadaniem prostym. Na rynku znajduje się tak wiele rodzajów misek WC oraz kompaktów, że ciężko jest nie tylko dokonać wyboru, ale także i porównać pod różnymi względami dane produkty. Jak podkreślają eksperci, obecnie jednymi z lepszych są miski WC bez kołnierza. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat oraz poznać modele, które zaliczane są do najpopularniejszych – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Popularna miska wisząca Deante Hiacynt!

Każdy element wyposażenia łazienkowego powinien nie tylko optymalnie spełniać swoje funkcje, ale także być estetyczny i pasujący do danego stylu aranżacyjnego. Z tych względów warto jest postawić na miski WC, które zachwycają nie tylko designem, ale także i funkcjonalnością. Z pewnością do jednych z nich zaliczyć można miskę WC bez kołnierza Deante Hiacynt (https://www.lazienkiabc.pl/Miska-wiszaca-WC-52×34-Deante-HIACYNT-CDH-6ZPW-103201.html).

Miska ta znajduje się w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl w konkurencyjnej, atrakcyjnej cenie. Sama miska Deante Hiacynt posiada lekkie zaoblenia krawędzi oraz ergonomiczny kształt. Poza tym jest to model, który nie posiada kołnierza wewnętrznego. Tym samym miska WC nie ma zakamarków, w których mogą się gromadzić i namnażać groźne dla zdrowia drobnoustroje. Brak kołnierza wewnętrznego nie tylko ma wpływ na utrzymanie miski w czystości, ale także i na bardziej efektywne jej spłukiwanie, które jest możliwe przy użyciu mniejszej ilości wody, niż w modelach posiadających kołnierz.

Czarna miska bezkołnierzowa Deante Peonia

Czy miski WC zawsze muszą być tylko w kolorze białym? Okazuje się, że nie! A idealnym przykładem jest czarna miska bezkołnierzowa Deante Peonia. Model ten przede wszystkim zachwyca swoją estetyka. Kolor czarny choć nie jest często spotykany w ceramice sanitarnej, to cieszy się z każdym sezonem coraz większą popularnością. Miska wykonana jest w oparciu o innowacyjną technologię PROECO, dzięki której podczas normalnego użytkowania, można znacznie zmniejszyć zużycie wody związane ze spłukiwaniem miski.

Ze względu natomiast na design, miska WC Peonia w kolorze czarnym sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach, w których znajdują się już czarne elementy wyposażenia. Może prezentować się ciekawie w jasnych wnętrzach, w których znajdują się np. czarna baterie łazienkowe lub kabiny z czarnymi profilami.

Miska WC z deską Cersanit Zen

Wśród misek WC, które w ostatnich sezonach cieszą się sporym zainteresowaniem, znajduje się miska WC z deską Cersanit Zen. Model ten ze względu na estetykę sprawdzi się przede wszystkim we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych. W sklepie ŁazienkiABC.pl ten model miski sprzedawany jest w zestawie razem z deską slim.

Miska WC Cersanit Zen nie posiada kołnierza wewnętrznego, sprzedawana jest razem z zestawem montażowym. Warto podkreślić, że producent Cersanit do wyrobu ceramiki sanitarnej wykorzystuje tylko ceramikę najwyższej jakości.

Dodaj komentarz

Leave a comment
scroll to top