Close

HS DOM deweloper nad morzem

Osobom poszukującym nowoczesnych mieszkań w podwyższonym standardzie deweloperskim polecamy prześledzić ofertę HS DOM. Jest to deweloper, który posiada swoje inwestycje w jednych z atrakcyjniejszych lokalizacjach, z których dzieli nas niewielka odległość do morza.

Są to mieszkania, które mogą pełnić funkcję lokali mieszkaniowych, lokali usługowych, a także doskonale sprawdzą się jako długoterminowe inwestycje pod wynajem okazjonalny.

HS DOM deweloper nad morzem, posiada aktualnie w swojej ofercie inwestycję Novum Rumia, która położona jest na granicy Rumi i Redy. Teren otoczony jest łąkami, co pozwala na obcowanie z naturą, a jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta.

Opodal inwestycji znajdują się:

  • Galeria Handlowa Port Rumia
  • Centrum Rekreacyjne AquaPark Reda
  • Szkoły
  • Przedszkole
  • Usługi gastronomiczne
  • Apteka

Typy mieszkań w Novum Rumia

W ofercie Novum Rumia znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Dostępne są mieszkania o metrażu od 36 metrów kwadratowych do około 74 metrów kwadratowych. Wielkość lokalu determinuje podział wewnętrzny na mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Rzuty podstępne są na stronie internetowej dewelopera. Są one o tyle przydatne, ponieważ wizualizują to, jak dane mieszkanie mogłoby wyglądać po ukończonym remoncie. Całość jest zamknięta w kameralnym osiedlu, który sprawia, że całość nie jest przytłaczająca, a życie w takiej przestrzeni staje się miłe i przyjemne. Niebywałą zaletą jest fantastyczna lokalizacja, z której tylko kilka milimetrów dzieli nas od morza.

Dodaj komentarz

Leave a comment
scroll to top