Close

Modne dekoracje ścian.

Dla wielu osób wystrój wnętrz zgodny z najmodniejszymi trendami jest naprawdę ważny. Jakie trendy są w dekoracji wnętrz są wciąż aktualne, a które z każdym miesiącem stają się coraz mniej atrakcyjne?

Oto najnowsze trendy w dekoracji ścian, które są modne w tym roku. Pomysły te pomogą Ci poznać przestarzałe style i odświeżyć ściany domu.

Tapeta i tkaniny w kwiaty

Wiele osób chce wiedzieć, czy tapeta wróci kiedyś do łask w aranżacji wnętrz. Z pewnością tak jest! Zapotrzebowanie na drukowane tapety wzrosło, ponieważ wielu projektantów włącza je do swoich przeróbek zarówno w domach, jak i na ścianach biurowych. Jeśli więc chcesz zastosować tapety jako dekoracje ścienne, pomyśl o kwiatowych i inspirowanych naturą motywach, takich jak liście. W tym roku powracają również tkaniny.

Pokoje bez kolorów i faktur należą już do przeszłości. Zastanów się nad kombinacją stylów w dowolnym pokoju w domu. Mieszanka stylów ma kluczowe znaczenie dla każdego wystroju sztuki ściennej.
Rozważ nadanie swoim ścianom odważnej osobowości. Jeśli chodzi o motywy kolorystyczne, oto najmodniejsze z nich: granat, musztarda, miękka glina, mroczna zieleń, wyciszone pastele, liliowy, orzech laskowy.

Pożegnaj monotonne ściany domu, postaw na odważne kolory i kontrasty. Coraz modniejsze stają się też cieplejsze kolory bieli i powiązane z nią ciepłe odcienie, które rozjaśnią i rozświetlą twoje pomieszczenia. Uwagę projektantów wnętrz przykuł też pomysł stopniowej zmiany odcieni ścian, od klasycznej bieli na pierwszej ścianie do cieplejszych i ciemniejszych odcieni na kolejnych.
Sztuka włókiennicza, która jest zasadniczo artystycznym wystrojem ściennym wykonanym z przędzy, tkaniny lub włókna syntetycznego, należy już do przeszłości.

Dodanie do sypialni dzieł sztuki, takich jak wiszące makaty, jest w tym roku uważane za „nie”, ponieważ ten element do dekoracji ścian istnieje już od dłuższego czasu.

Z pewnością szary kolor wychodzi już z mody, opinia publiczna zmierza w kierunku cieplejszych odcieni kolorów Odchodząc od szarości, ludzie ponownie wykazują zainteresowanie granatami i innymi ciemniejszymi kolorami. Czerń i ciemna zieleń również są modne. Rozważ przemalowanie pomieszczeń na odcień leśnej zieleni, aby były bardziej żywe i naturalne.

Ogólny nastrój kolorów przesuwa się w kierunku brązu, zgaszonego różu, bzu i innych kobiecych odcieni. Ta zmiana może nadać odświeżony wygląd pokojowi Odcienie te działają dobrze, gdy są włączone do dekoracji ścian w jadalni.

Dekoracje ścienne związane z płcią należą już do przeszłości. Jeśli chcesz dodać odrobinę różu lub niebieskiego do pokoju, możesz to zrobić, kupując tanie dekoracje ścienne, aby zaakcentować pokój.
Czarny jest modny w tym sezonie, podobnie jak inne ciemne kolory. Zastanów się nad przeróbką ścian w łazience, aby uzyskać bogaty, odważny czarny wygląd przypominający spa. Możesz następnie zaakcentować te pokoje, dodając również złote elementy wystroju do Twojego domu.

Podsumowując, dekoracje ścienne na najbliższy rok to przede wszystkim prostota, osobowość i ciepło.

Dodaj komentarz

Leave a comment
scroll to top